Причорноморський центр розробив оптимізацію освітніх закладів Присіваської ОТГ
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijpHrkt4uYkKxmp1GrOi_ULWgt4GL8AQr-akwM48YQ7JoKKKQD_wN348xJ3dlOkT7EGrL1Owne7ceLmA49POedt_2sKFraBotxQSE4LtUddTvy90moMKA409fyPPjFruiTITA8vbOPHzc/s400/prisivash.jpg)
Завершення 2018-го року привносить в актив успішних справ Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень ще одну. Організація відпрацювала алгоритм оптимізації освітніх закладів Присіваської об’єднаної громади . Ця ініціатива була реалізована на запит керівництва громади у тісній співпраці з освітянами та пройшла широке громадське обговорення в усіх селах ОТГ. В листопаді – грудні відбулось 5 зустрічей з мешканцями громади, в яких взяли участь близько 180 осіб, серед яких були як представники влади громади (голова та заступники, депутати, працівники відділу освіти), так і батьки, найбільше зацікавлені в реформуванні галузі.