Реформування освітніх закладів в Присиваській ОТГ: перші успіхи та проблемні питання
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjh_PvVos3j7mo66a2QSONgCVTpYhdxH-V5m5iGqUCtSKQjds6VNx17HtAz3t-qReo8jFctoFjHuN9hrcYbieeVehcdgMglAs68Q33MWhotUlSrlrWIk9Cj7908UcjXRuflTrX1y1FwuRU/s400/prisivash-1.jpg)
Результатами оптимізації освітніх закладів поділились представники Присиваської об’єднаної територіальної громади та експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень у рамках прес-конференції «Реформування освітніх закладів в Присиваській ОТГ: перші успіхи та проблемні питання» , що пройшла 19 лютого в Херсоні, у медіа-центрі «ІРС-Херсон».