Нові екологічні проблеми окупованої Херсонщини - аналітичне дослідження
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijlemRR5k62Jmx9gLudDjihj0Ch4bdGu7krzYkL8_2t26Inp_Y59uZjhdMpRJYIde6ChhvxnKVVjo2WWQUvN2sIxQZaL7ZUSwsfcqGU1FhDviWaEAFaEFT34a8l9g-XcSuSpTtr9jVkY_N0fpMZVKpR113HuUi-ut39S-Q89FK1KNJYKFnX_I_RA-P/w640-h360/Colorful%20Minimalist%20Presentation.png)
З 1 вересня минулого року наша організація почала працювати над проектом « Сприяння територіальним громадам в актуалізації Стратегії розвитку громади в компоненті охорони довкілля » . Ми провели дослідження стану екологічних проблем в обраній громаді ( в кожному селі була проведена фокус група ); проаналізували документи громади , які мають відношення до вирішення проблем довкілля , провели кілька онлайн нарад і консультацій з керівниками та активістами громади . Зібрана нами інформація дозволила зробити певні аналітичні висновки , і ми перейшли до розробки рекомендацій для керівництва обраної громади та депутатів сільської ради , в тому числі до пропозицій щодо вдосконалення екологічного компоненту Стратегії розвитку громади .