У Херсоні презентували результати «Атестації» депутатів міської ради за другий рік повноважень
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEikc7AIQbUiXAxGs6uJtXKUZDKqOYzEqg-rW5gBlodGwxjb75FRqJRincv1WujuE2XFmFajpQXTNdjPbM4zphag731RheRZcPfTnRC-vbh9syL60axNDVJgw7SvpwmqQreiOLdTJ-S8-gk/s400/attestacia1.jpg)
Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень презентував результати оцінки діяльності депутатів Херсонської міської ради протягом другого року повноважень. На презентацію, яка відбулася в формі круглого столу, були запрошені представники громадськості, журналісти, а також самі депутати Херсонської міської ради, які висловили свою думку щодо дослідження та розповіли, які труднощі у них виникають.