Херсонський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії – за прискорення прийняття законопроектів щодо ОСН
![Изображение](https://4.bp.blogspot.com/-xNI6YlDpBN4/VlWJKfSAOzI/AAAAAAAAHO8/CH_uxm8tULE/w539-h765-no/%25D1%2584%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE%2B%25D0%25B7%25D0%25B2%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25BD%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258F%2B%25D0%25B2%25D1%2580%2B%25D0%25BE%25D1%2581%25D0%25BD0001.png)
Організації, що входять до складу Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії в Херсонській області, звернулися до керівництва Верховної ради з проханням прискорити винесення на розгляд ВР законопроекти № 2467 «Про загальні збори (конференції) членів територіальних громад за місцем проживання» та проекту № 2466 «Про органи самоорганізації населення» . Докладніше – у тексті звернення, який розміщуємо нижче.