В Чаплинській ОТГ вже вдруге пройшла ація "Впливай на бюджет своєї громади"
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjBIufEAI-bLYBZLlbANqcea2veKOUG9SRSvKiUF4jMgl7I2e3IS_kQHA_gnuNG_gYTQrcu5aanvfRoLb-dfBP_qOu7sHQbHwh4IMvhcswrZrvb8zy29qQfzvPd1xO1L3Olre4nT8bcsxNK/s400/74331129_2542883479091456_5744544176016457728_n.jpg)
Працівники фінансового відділу громади, депут селищної ради та громадські активісти, "озброївшись" примірниками Бюджету для громадян спілкувались в центрі Чаплинки з громадянами, мешканцями ОТГ. Розповідали їм про виконання поточного бюджету, відповідали на численні питання та збирали пропозиції до бюджету на наступний рік.