Перший рік впровадження в Україні програмно-цільового методу формування місцевих бюджетів: проблеми та шляхи їх вирішення
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEitY0Qpm-CwKWeWbh_BHgLoUjMAEvtVjb7HyCl3vJcSC-XTnAz8t4CFuPfawul0ok0GChOSMiFaKDd8TFnYd-u16siqgApV5mU2z0e7ppwXF9fIGkuB3Ny0YJq7eTq9tkqg-V6xCYN2Flc/s640/tablickesson.jpg)
29 вересня в Кризовому медіа-центрі.Херсон відбулося засідання прес-клубу, на якому експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень та ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» презентували результати моніторингу бюджетних програм, ефективності витрачання коштів бюджету 2017 р. та впровадження програмно-цільового-методу (ПЦМ) в Херсоні, Каховці та двох ОТГ області – Великокопанівській та Присиваській.