Публічні консультації. Як сформувати спільну позицію? На прикладі Виноградівської ОТГ
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdvb0H54DlGHB4T9GNyzpXnWn3D3tPvNd8we4IBaVejVJyVbscmYAdsDIUk0lCP4JNvzCLqGlDkPgTv4adFW3yG8CCfjLyIOwOoVVVu8jjlmgG7cWczo-QuWlZVUXTz-4hX2aOwXvbVvhM/s320/IMG_20191226_115222.jpg)
Чи можливо зусиллями громади подолати напруження, які приводять до конфліктних ситуацій? У Виноградівській ОТГ активісти разом із експертами Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень спробували це з’ясувати на інформаційному семінарі. На першого етапу нашої роботи експерти через проведення фокус-груп в локальних громадах ОТГ зібрали інформацію про наявні в об’єднаній громаді конфлікти і конфліктогенні ситуації, проаналізували місцеву нормативну базу в частині демократії участі, практику її застосування, комунікації між владою та громадою і відкритість діяльності влади. На наступному етапі почалися публічні консультації та планування подальшої роботи в громаді.