Сприяння обороні України: міські ради в умовах війни
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjnD6BJLMgfhY3l7ewP4ZE-yIAKYlTZ_JN_fPb6XxWdHZ2UTof3pN26-QSKFbNYDWtixESa5PvQ1dgzKzQ5FWn7uVOno0HdjAVRpEdt5nM7FUHW94R79RH5h4pME41VrhLj1nNykog38jmHTmeX8bg2KGRLiBQYp22jAD0Q2X9pgoVGkcM2ciZwAEcOQ/w585-h348/614cd6e09b62a9e103468d17271a7765.png)
Запровадження правового режиму воєнного стану в Україні стало серйозним викликом для місцевого самоврядування. Як міські ради 15 обласних центрів (Вінниця, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів) справлялися із викликами воєнного часу – у матеріалі громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад».