Коли бюрократія стоїть на сторожі спокою – вирішення конфліктогенних ситуацій у Присиваській громаді
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0zBuhxDYoKBy6Bro3tlWPvCGWFSe0rFFvY1CfI_vK5sr9wAHaBFcOezkyE9B4_1ZnCAWOp3RoVXKDyk8PTPShsgzy8U-eYSLzr0sa9bWXLOyPmfEHqMBgacjLMUO6JDOxNL4EbklWkRY/s400/IMG_20200219_110538.jpg)
Минулий візит до Присиваської громади приніс несподівано-позитивні результати для дослідження експертів Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень . Як ми зазначали раніше – комунікативна складова може бути основною у створенні більшості конфліктогенних ситуацій : а саме недостатня комунікація як між мешканцями окремих локальних громад, так і на рівні взаємодій « мешканець – влада », « мешканець – депутат ». Проте, чергова зустріч розкрила ще одну невідому, котра вже в свою чергу впливає не на зміст рекомендацій Причорноморського центру, а на підґрунтя презентованих документів. Про оновлене сприйняття бекграунду громади , розроблені документи та подальші плани – далі у матеріалі.