Річний звіт Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень за 2022 рік
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh3f6ZQG1RJ1qUJr46kkgDBniKAZxMxWmYTuo62qnIA9_ZTTVVojb9h0vbGtCC0jgmO8J7xtREElK_ZgmDTM2DSzDgga4hiwTW64j9eIK1si_gjnTeIfXRAc86Qyl6To0YYn8m84txkZodGoBgiPGeCSfjEznIk_7X7s-mUKLoFJPeqZ7vX3VeAJpPw/w660-h371/Blue%20Abstract%20Fashion%20Trend%20Facebook%20Cover.png)
Минулий рік виявився надважким для всіх нас: повномасштабне вторгнення рф, окупація Херсонщини, репресії ... А в противагу цьому стоїть непереможна міць та незламність нашого народу, людей нашого краю. Бо кожен з нас наближає спільну Перемогу, захищає нашу Незалежність. Не зважаючи на окупацію та безпекові ризики, експерти "Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень" також продовжували свою роботу. Публікуємо річний звіт організації за 2022 рік.