Екологічні проблеми та їх вирішення у зоні бойових дій: висновки з фокус-групи у Бериславській громаді
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjX96XxcnLWsbH2LBjMefLGTcvq7kcp1PwsNMSMVTf7mBfy7YhR5Qr2aR0pMCtRHs4-I5Z7EtCosLl5S7KEgrG0xQriZIRMJi9Z2L9CZYvoskjGzjClnLzsXC5yZ8qI1Jtw77spXIAAQDPqJ30q5XtHALuGBZ6BUaehx073KuXBIDwiPvcQCdshlLlR/w640-h360/Colorful%20Minimalist%20Presentation(2).png)
В контексті активних воєнних дій, екологічні проблеми Бериславської громади вимагають особливої уваги та ефективних рішень. 28 квітня в онлайн-форматі відбулось фокус-групове обговорення, організоване Причорноморським центром політичних і соціальних досліджень . Участь в зустрічі взяли 20 делегатів з громади, включаючи представників міської військової адміністрації, фінансового департаменту, землевпорядної служби, а також громадські активісти.