Відновлення Тягинської громади починається з села Високе: перша робоча зустріч влади, громади та експертів
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCls6dDM4sJFXm-VRMEomAPuhcwUMVxhX4j7ie2kYpgHTEoF-krxoteTzCNs6PZ8bOWmdC9RO7TIrrxwy2ABjkQmNRYfyFXnnBMl95yXtezPb_67TTHG_Gp7unmlU2lvL14PJjFNsmeb0bFS6lNqcWmmfCWFxTBqv6aPz379Fm6oYagjdv-k3eiKo1gp_9/w400-h211/700x371-655efa0299b07.webp)
В листопаді 2023 року розпочався проект «Сприяння залученню жителів Тягинської громади до процесів відбудови», розроблений громадською організацією «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень» (ПЦПСД) в рамках Програми "Демократія і належне врядування" за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Мета проекту: Сприяти швидкому та ефективному відновленню Тягинської сільської громади Херсонської області шляхом активного залучення жителів до розробки та широкого обговорення відповідних програмних документів; підвищення фахового рівня посадовців місцевої влади та активістів.