У Кочубеївській ОТГ відбулося громадське обговорення проекту Стратегії
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhs2EDZ3hUTld_EFdzB2dS4hreHCOK6mX2DvYSBDEzJAGno6YLyV16PhfRj6df0sz1wYa2qyZ6RM-suDLPkjhIgr-q5esUta9kkZYmvf55XhN77onMMMLk8BrhGILIQdRyRZHaMoIcV4k/s400/kochubeevka.jpg)
У п’ятницю в Кочубеївці відбулося громадське обговорення Проекту Стратегії розвитку Кочубеївської ОТГ, який підготували експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень. Незважаючи на жорсткі погодні умови, які паралізували дороги й ускладнили можливість доїхати мешканцям віддалених сіл в межах ОТГ, на обговореннях були присутні 30 громадян.