Волонтерська соціальна платформа єДопомоги - для кого вона?
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjU0X5KqPBbFObjwcpoBc4HKlBwznzzZYmqtRksa5OshulIvwwAvrxBVomhfgsEwmzYWqeiwuRi3CmfFbWVjJ8cSLA8D6YhsTcutCRicV1LSHQBDC2axsixJ7GoRbGK73aNOAnEn91xmT7QdjzS9b10p3Unp3K4RDCqVKNiLi3dgcoVjor0rv36FsL/w400-h400/290903430_324682149874609_2911196181660518876_n.jpg)
Враховуючи постійний запит на інформацію "де отримати допомогу?", ми зробили для Вас невелике роз'яснення щодо волонтерського розділу єДопомога , а саме - волонтерської соціальної платформи. То, про що саме мова і як це може допомогти херсонцям. Спойлер: не для окупованих територій. Обрати Херсон, звісно, можна. Але буде проблема у придбанні товарів (електронний код).