Комунікація в екзилі: як звʼязатись з депутатами Херсонської міської ради
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGeE9C3PwsX7Jy6NvadwNtu5Hqp7pfiC49-rYy9XEfmChZWpDn21Abj7kYg6hWzMhoJdJr2E2razWV-KBgteQq1eTNOSOjdl3wDanfdkCoxmTFCm3-8BxIMUri3AIPatEQ-zp0i4vaZKGNRKktvrNnrrjDqKd9vqTzvFzW6OOFN6bDzeITUU4SDiIX/w607-h361/338d3579aec26a5d9d137a97cdbacbe4.png)
Варварські дії окупантів, фільтраційні заходи та загроза життю – все це призвело до того, що велика кількість містян покинула свої домівки. Разом з ними свої домівки залишили й народні обранці. Але чи залишили вони містян у скруті? Як саме відбувається комунікація між депутатами Херсонської міської ради і херсонцями? Про це та інше – в нашому матеріалі.