Екологічні питання потребують детальної уваги – кочубеївці актуалізують Стратегію розвитку громади
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg7_mgGvyTE2DdLPFn410V5qo4bRtaOyjjQxWHNkXC9NHZv_fBrQ09Ru3dE-Xf8eErN4e8xNI7I7nVEbDimbVXz3JoVAqg1f1dMY2y6e-79rWW5dxDlDmZ556VLDXfd95tFtgH4A8m5Ud0/w640-h338/1.jpg)
Кочубеївський четвер 21-го січня виявився багатим на подій. В громаді відбулись дві заплановані зустрічі активу Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень з мешканцями громади – з владою громади та робочою групою. Експерти центру обговорили чергову актуалізацію Стратегії розвитку з новообраною головою громади, Людмилою Степанівною Костюк . Особливих акцентів зазнали питання екологічного характеру. Більш детально цю тему було розглянуто під час роботи фокус-групи.