ЧИ Є ДОБРИМ ПУБЛІЧНИЙ ДОСТУП БЮДЖЕТІВ ГРОМАД НА ПІВДНІ УКРАЇНИ? (Реліз громадського аудиту)
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-LL3WAMAn-GFkXbhpJ-OBtXsaqkm6DD7bSbWuuIIdxWDDykAS00s0ZIlTahOojno47270CB18MD139etCx4hADPj3kSXCHrLzwTS5IoKZbvhdvIOb1Y5hLhOfb6tBq1HHIhLMuAVAiXs/s400/%25D0%25B1%25D1%258E%25D0%25B4%25D0%25B6%25D0%25B5%25D1%2582%25D0%25B8-%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B5%25D0%25BA%25D1%2582%25D1%2596%25D0%25B2-%25D0%25BC%25D1%2596%25D0%25BD%25D1%2596-%25D0%25B3%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25BD%25D1%2582%25D1%2596%25D0%25B2.jpg)
Виконання ОМС норм діючого законодавства – це можливість потенційному зовнішньому користувачеві без зайвих зусиль отримати інформацію про бюджет, проаналізувати не тільки ефективність використання публічних фінансів а й отримати уявлення про ефективність діяльності виконавчих органів місцевих рад при реалізації ними повноважень відповідних сфер. Для цього потрібно виконання бюджетного законодавства в частині: