Кочубеївсьа об’єднана громада почала роботу над стратегією власного розвитку
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQgxXe24uP5cDXCTqa08sM9l4mSMg1TNYq_ab6s0nYf3n6dKEKdhfd3gpibNM_xsxz-tENZz_M53LAFoXwSS81HwMx3AblvaAMcvQTpMQvwf6_QcewpQb1FnELw4h9DF56txgsboyXGxw/s400/20160407_115124.jpg)
7 квітня представники проекту «Громадськість за сталий стратегічний розвиток Кочубеївської громади Херсонської області» , що виконується Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень, зустрілись з керівництвом та активом села Кочубеївка, щоб утворити робочу групу з розробки Стратегії сталого розвитку цієї об’єднаної громади.