Бюджет участі в Кочубеївській ОТГ: від пілотного проекту до успішної практики
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyD85ZlGU3eGgs0yv89q5TmbV6lCZwIEIBQgJboyr0CtsKi21DwPAJjcBeJZisq-Zb3lBe4wmD0upP-AwH4FxGfcs_7T-uHV2Fr7xUtCWkKwmIF319kmSn_jltyx2hagNhIXMZXbMOKKU/s400/bu10.jpg)
Поки в Херсоні громадськість тільки виборює прийняття Положення про бюджет участі, в Кочубеївській ОТГ йде активне голосування за проекти громадського бюджету вже на 2018 рік. На відміну від деяких інших ОТГ, де бюджет участі тільки формально декларується, в Кочубеївці вже є реальний результат втілення проектів. Побачивши, що механізм працює, мешканці Кочубеївки активізувалися, й цього року між проектами є справжня конкуренція. Повним ходом йде голосування, 18 липня будуть підбиті підсумки голосування й громада дізнається переможців.