Милівська військова адміністрація затверджує Комплексну програму підтримки переселенців
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhL_-1tKQb0rw7iIsmEM4mulzZ8YKhKCN0I5Ea7X4zXlafSZ4JZ2zTMJ7QwjSjzxyiGFSlYExVQrmW_bG8rKoilYwDgGHOWpbD4p65uadmb1ymNqVvOj7Fhmq-NIQGjvsK4kbBDyiIOt7-CDsBr1j_Eck1BmvwX4XDQhvsv8qkkpdSVhRaY5mkbrBjzESQI/w640-h256/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20(8).jpg)
У червні 2023 року розпочалась робота по проекту «Сприяння інтеграції ВПО та використанню інструментів місцевої демократії на рівні громад» в рамках програми «Демократія і належне врядування» Міжнародного Фонду Відродження. Проект реалізує громадська організація Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень (ПЦПСД) у співпраці з місцевою владою у Бериславській і Милівській громадах, в які переїхали мешканці сусідніх сіл та отримали там статус ВПО – внутрішньо переміщених осіб. Створені для цього Ради ВПО працюють за коуч підтримки громадських експертів. Керівництво приймаючих громад намагається зробити все необхідне для забезпечення базових потреб переміщених осіб.