О.Мошнягул обраний головою правління Асоціації сприяння самоорганізації населення
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiogG8kc3jFLDi5swBvWKgTsb5pFrK_tex0zNABdhJvowPesdDW6MKz4b276Lk91VDXH3jBLGpXNI7gHMKxNcYAeUjuqgu6m7-wdAKdwKOgPjyktqSOIWySCi5HRUPri5lIVHLzTUylry0/s400/konf15.jpg)
18 листопада в Херсоні в рамках XII Всеукраїнської конференції з питань самоорганізації населення відбулася звітно-виборна конференція ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» , під час якої відбулося декілька змін в структурі організації. В тому числі, керівник Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул був обраний головою правління Асоціації.