Кочубеївська сільська рада внесла зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9WycUH1jB2Vn-5bkpTrG5DmxrfFdbxckdMIVTxFesh_I1JTi6PM2nbHovAQH41JqELOUNQZQBmOKDA8suoG5k22OaY10h2Gp-1o89niVKxli-jhtSGWSnzqLEaswo0Gq8YR8723S3Ogk/w640-h350/981dd23abb4ec6be907658cfcb385cfd.jpg)
На останній сесії Кочубеївської сільської ради було затверджено Програму охорони навколишнього природного середовища Кочубеївської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції , в розробці якої приймали участь як представники громади , так і зовнішні експерти . Необхідність оновлення екологічної програми громади стала очевидною як стороннім експертам, так і її мешканцям. Адже вирішення проблем довкілля, чітко сформульованих в Стратегії розвитку, стає все більш актуальним. Побут громадян опанувала «пластикова культура» . Без пластикових пакетів та упаковок не обходиться практично жоден товар, що продається в роздріб. А куди той пластик утилізувати? Централізований вивіз сміття в громаді не практикується. Полігони для відходів виділені, але де саме – мало хто знає. До того ж, розташовані вони для само вивозу далеко і практично не облаштовані. Тому й зростають стихійні звалища біля сіл, звідки вітер ганяє полями і розвішує на гілля в лісосмугах пласт