Перший рік каденції: як депутати Херсонської міської ради виконували свої повноваження у 2021 році?
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieP1q0iptPdDQuun5UayU43YIGe2GOmgR0FmkywS6MsKbthKwIjlvcFylhInzpCHoWWfGWK21zyOhmjx8vxNl-x9ecM4_WfudIqBgTzSBBuftX3nReWvKwkY4zcMdUhR1cAP3haZ4eWEnxyfgyfwJU8pScRhdE8IdeellHL6qL7yLG_G-NJqRlq2zF/w640-h381/e2c1315e826a41812cb289851c3e82f8.png)
Попри окупацію Херсона, ми в рамках кампанії "Атестація депутатів місцевих рад" проаналізували роботу депутатів міської ради за перший рік їхньої роботи. Бо окупація - явище тимчасове і нетривке, а виборцям треба контролювати своїх обранців завжди. Спойлер : в цілому депутати Херсонської міської ради отримали посередні оцінки. На це вплинули як погана доступність інформації про депутатів на сайті ради, так і незрозуміле положення в Статуті щодо річного звітування з дедлайном по квітень. Подробиці далі.