Громадські простори «Діалог» для громад Одеської області – прес-реліз
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEisZL_Z1QFByx4SKnXxE7E_VUPeQeGLecRQpa6hPefWk9xD85JXvEUxabO47X06j3WBX9yRK0RApJyHkdlNYfUIK59gPqBVUu51eUvxCUnkT4b7BOQwgxFC2qYAGJDJ--E4OKXaUASjcT8BvZPqzUKfzsHtnx0E5pMWWPia5IB_DBJkrVz6Rf42qf5k2GQ/w640-h360/Colorful%20Minimalist%20Presentation(3).png)
З червня 2023 року в трьох громадах Одеської області розпочалася робота зі створення громадських просторів «Діалог». Мета — розвиток потенціалу місцевих громадських організацій в рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки Східної України/Програма ЄС «Міцні Регіони», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH