Сьогодення та майбутнє Херсона: депутати обговорили свою роботу у прифронтовому місті
![Изображение](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgcfij2syUs04jBoR9yi-Vc_v1mZMMqoSvhjOq41Y2DyEqGSlVITwRuFW6sEttEq9UAfJFxbnGOtj3IsdZ8UaOyZgA6fbu2e8Nzh9U9OhzLkjeP5mCs8pi-NeoV1owoGelcm01kF3YqdLpXRKKY4Zoc49omdL4xw1jPoz9xd7PYnSO5FqJMqdYdk3St/w709-h421/dafe9f3ee3e6cf427448bedc4b75749e.png)
Протягом 9 місяців Херсон перебував в окупації. Працювати з виборцями та взагалі якось контактувати з херсонцями міським депутатам було важко і небезпечно. Проте вони продовжували реалізовувати власні повноваження на місцях, у Херсоні, а також за межами регіону. Депутати організовували правову та гуманітарну допомогу, проводили прийоми містян. До публічного диспуту «Херсон: сьогодення та майбутнє», який відбувся 21 лютого та був організований ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» у межах громадської компанії «Атестація депутатів місцевих рад», долучились активні представники міської ради та громадського сектору.