Херсонська ОВА включила експертів Причорноморського центру до робочої групи з вирішення екологічних проблем

 


За результатами проведенного круглого столу "Пошук шляхів вирішення екологічних проблем на Херсонщині", Херсонська обласна військова адміністрація включила представників Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень до робочої групи, що займається документуванням та вирішенням екологічних загроз. Це рішення було прийнято з метою забезпечення належної оцінки та аналізу наслідків збройної агресії та бойових дій на довкілля у регіоні.

Робоча група працює в форматі комісії, основною метою якої є визначення шкоди, завданної довкіллю внаслідок військових дій, а також розробка стратегій та підходів щодо відновлення пошкоджених екосистем. Участь експертів Причорноморського центру дозволить залучити до роботи кваліфікованих фахівців у сфері політики, екології та соціальних наук, що сприятиме більш об'єктивному та всебічному аналізу ситуації.

Представники Причорноморського центру разом з іншими учасниками робочої групи проведуть моніторинг та дослідження, зокрема в районах, де можливо забруднення ґрунтів, водойм та атмосферного повітря. Завдяки спільним зусиллям будуть розроблені рекомендації щодо запобігання подальшому забрудненню довкілля, а також шляхи відновлення екосистем, які постраждали в результаті військових дій. Крім того, робота у комісії допоможе забезпечити сталі зв'язки між місцевими органами влади, громадськістю та міжнародними організаціями, що займаються екологічною безпекою та охороною довкілля.

Очікується, що робоча група буде активно співпрацювати з представниками міжнародних організацій та фондів, що фінансують проекти з охорони навколишнього середовища та розвитку сталої економіки. Спільними зусиллями будуть розроблені програми та тренінги, спрямовані на прискорення відновлення пошкоджених територій, просування зеленої енергетики та запровадження екологічно орієнтованих технологій.

Залучення зовнішніх експертів до робочої групи з вирішення екологічних проблем свідчить про серйозність намірів обласної військової адміністрації у відновленні пошкоджених територій та забезпеченні стабільності регіону. Це крок у правильному напрямку, що сприятиме відновленню екосистем, підвищенню рівня екологічної безпеки та створенню сприятливих умов для розвитку місцевих громад.

Карта екологічних проблем та злочинів:

https://bit.ly/40B0SOU

Контакти ГО «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень»:  

Херсон, Придніпровський узвіз, 1 оф. 8, тел. +38 0552 34442, факс +38 0552 34442 

За постійними оновленнями роботи організації можна слідкувати за посиланням:

На веб-платформі www.pcpsd.org.ua

В соціальній мережі www.facebook.com/pcpsd.org.ua

Проєкт виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього проєкту і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції.

Відповідальність за зміст несе виключно Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень.

 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи