Бериславські активісти дізналися про процедури демократії участі

26 лютого експерти проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів"  провели семінар для активістів Бериславської громади.

Експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул та Володимир Молчанов розповіли учасникам семінару, що таке демократія участі, та які її механізми можуть використовувати громадяни на місцях, щоб донести до влади свою точку зору.

Бериславські активісти дізналися, що таке громадські слухання, загальні збори, місцеві ініціативи, громадські експертизи, органи самоорганізації населення, громадські ради, електронні петиції. Експерти презентували їм електронний Посібник для громадського активіста (http://unconfl.blogspot.com/ ), де всі ці процедури детально описані. 

У рамках проекту експерти провели аналітичне дослідження, в ході якого виявили особливості проявів соціальної напруги та її динаміку в бериславській громаді. Тож наступним етапом роботи буде обговорення з місцевими активістами виявлених конфліктів, а також пошук їх подолання за допомогою процедур демократії участі. 

«До нашої наступної зустрічі учасники семінару розроблять стратегію подолання як мінімум одного конфлікту», - зазначив Олександр Мошнягул. 

Проект «Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів» здійснюється Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи