Анонс міжобласного семінару- тренінгу: «Гармонійний розвиток місцевих громад»


26 вересня 2018 р. (з 10-00 до 15-30) Миколаївський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування ОМС, держпідприємств, установ і організацій» (МОЦППК) та ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва (ФРММ) запрошують місцевих посадовців, депутатів представників громадських рад при ОМС Миколаївщини і Херсонщини та ЗМІ разом напрацювати дієві рецепти гармонійного розвитку місцевих громад та ефективності місцевих бюджетів.


Місце проведення: МОЦППК, вул. Шевченко, 64, м. Миколаїв.

Програма семінару-тренінгу містить:

По перше, обговорення за круглим столом результатів громадських аудитів:

Гармонійності розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ). На прикладах Баштанської міської, Воскресенської селищної та сільських Куцурубської і Кам’яномостівської ОТ буде презентовано як враховано інтереси громад та законні права мешканців при формуванні і виконанні місцевих стратегій/ програм соціально-економічного розвитку-бюджетів 2017 р.-18 р. та у проектах за кошти державної інфраструктурної субвенції, інших зовнішніх і місцевих джерел. Докладніше на: http://frgn.mk.ua/?p=10119 .
Прозорості та доброчеcності бюджетів міст обласного значення та ОТГ Миколаївської і Херсонської областей 2017-18 років на основі результатів дослідження ФРММ та напрацювань його 8-ми грантерів у м. Миколаєві, м. Вознесенську, Доманьовської  ОТГ та Херсоні, Геніченському районі Херсонської області.
По – друге, навчання з практичних питань ефективності місцевих бюджетів. Релізи нарад та навчань з питань ефективності місцевих бюджетів:

 Липневої наради експертів громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» з представниками державної аудиторської служби та ОМС на тему: «Як підвищити ефективність місцевих бюджетів» на http://frgn.mk.ua/?p=10139
Вересневого навчання http://frgn.mk.ua/?p=10193
Спікери, експерти тренери: Олександр КУШНІР — Заступник голови Миколаївської ОДА; Дмитрий ДИБЧЕНКО – Директор МОЦППК; Тетяна ЗОЛОТУХІНА — експерт ФРММ.

Чекаємо листи-заявки ( П.І.Б, Установа/орган ОМС, контакти) до 12-00 24 вересня 2018 р. за тел./факс. (0512) 47-38-79 або E-mail: fondnikol@gmail.com .

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень».

________________________________________________________________________

Захід проводиться в рамках проекту в рамках проекту: «Ефективність, прозорість  місцевих бюджетів у Миколаївської та Херсонської областях під контроль громад», що реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» при партнерстві з ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (англ. NED) та у рамках діяльності громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!!».

Є заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується ФРММ при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА, МОЦППК на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи