Долматівська ОТГ готова до співпраці з Причорноморським центром
Керівництво Долматівської ОТГ з ентузіазмом прийняло пропозицію співпрацювати з Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень за програмою “Побудова діалогу в об’єднаних громадах Херсонської області шлях до розв’язання конфліктів”.
Нещодавно експерти Причорноморського центру завітали до Долматівської ОТГ, де зустрілися з виконуючою обов'язки голови Аллою Іванівною Барановою. Вони розповіли про проект “Побудова діалогу в об’єднаних громадах Херсонської області шлях до розв’язання конфліктів”, який реалізує Центр, та запропонували співпрацю.
Алла Іванівна розповіла, що без конфліктних ситуацій в громаді не обходиться та підтвердила готовність до подальшої співпраці.
Детальніше про проект - https://pcpsd.blogspot.com/2018/07/blog-post_29.html
Проект “Побудова діалогу в об’єднаних громадах Херсонської області шлях до розв’язання конфліктів”, здійснює Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".
Комментарии
Отправить комментарий