АНОНС: Дорожні карти відновлення публічних консультацій та дорожньої інфраструктури

10 липня 2024 року  о 10.00 відбудеться   друге   засідання Діалогової групи  влади та громади  з питань відновлення Високопільської  територіальної  громади за участю експертів Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень (ПЦПСД). Діалогова група –  це тимчасовий дорадчо-консультативний орган, який забезпечать постійну комунікацію і візьме під громадський супровід як процеси самого відновлення громади, так і бюджетний процес та нормотворчість. До складу діалогової групи увійшли на засадах територіальної, соціальної і гендерної репрезентативності лідери громадської думки, бюджетники, громадські активісти, представники  міської ради. 

Порядок денний засідання діалогової групи:
1. Презентація  та обговорення дорожньої карти громадської участі в управлінні - положення про консультації з громадськістю, проєкт плану публічних консультацій, пропозиції до статуту громади; 
2. Презентація та обговорення  проєкту цільової програми сприяння відновленню мережі автомобільних доріг загального користування громади і дорожньої інфраструктури. 
3. Розгляд дорожньої карти сприяння розмінуванню земель громади. 

Спікери: 
Дементій Білий,  експерт ПЦПСД\
Володимир Молчанов,  керівник проекту, експерт ПЦПСД

З питань участі звертайтесь до організатора заходу:  Олег Дядюн,  Голова ГО ПЦПСД,  +38(066)7895089 

Інформація про проект

Бериславська міська та Високопільська селищна громади  будуть працювати разом з експертами  Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень (ПЦПСД) над процесами раннього відновлення на звільнених територіях України  при потужному посиленні громадської участі.  «Раннє відновлення»  - це  підтримка звільнених територій, які знаходилися під російською окупацією протягом певного періоду часу з початку повномасштабного вторгнення та реагування на першочергові потреби населення деокупованих територій для забезпечення громадського порядку, безпеки та надання ключових послуг населенню. Активне сприяння в реалізації проекту надають  Бериславська та Високопільська військові адміністрації. Громадські хаби будуть облаштовані меблями та  необхідною комп’ютерною технікою.  Метою спільної діяльності громад та експертів ПЦПСД   буде залучення жителів обраних громад до процесів відновлення шляхом створення постійно діючих діалогових груп як платформ співпраці влади та громадськості,  а також підняття їхнього фахового рівня.
Проєкт «Партнерство влади і громади заради відновлення «Діємо разом!» впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

Галина Бахматова

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи