АНОНС:Ефективність процесів відновлення та відбудови через забезпечення участі громадян
25 березня 2024 року о 10.00 відбудеться робоча зустріч Платформи громадської участі у відновленні Бериславської громади з теми: «Ефективність процесів відновлення та відбудови через забезпечення участі громадян».
Порядок денний роботи Платформи:
1) Переваги та користь залучення громадян для планування відновлення громади; кращі спроможності місцевої влади; місцеві потреби і напрацювання проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови», презентація інформаційно-просвітницького буклету.
Спікер: Галина Бахматова
2) Раннє відновлення громад: стійка соціальна згуртованість і громадянський оптимізм у громадах як необхідна складова відродження громад. Нові пріоритети громади, які зміцнюють соціальну згуртованість між громадянами та місцевою та районною владою
Спікер: Алчієв Олександр Сергійович – начальник Бериславської міської військової адміністрації
3) Відновлення державних послуг, визначених як пріоритетні для громади, таких як освіта, охорона здоров’я, соціальні та адміністративні послуги; відновлення публічних послуг в сфері культури та спорту на постраждалих від війни територіях.
Спікер: Борисенко Тетяна Анатоліївна – заступник міського голови з соціальних питань
Модератор Платформи: Галина Бахматова – інформаційний менеджер ПЦПСД
З питань участі звертайтесь до: Олег Дядюн, менеджер ГО ПЦПСД, +38(066)7895089
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО ПРОЕКТУ ДІАЛОГОВИХ ПЛАТФОРМ
Мета: сформулювати аспекти та напрямки процесу відновлення в громаді та обговорити їх. Формування свідомості та відповідальності за місце, де живеш, розуміння важливості участі громадян у процесах відновлення (як при плануванні, так і реалізації планів/стратегій відновлення) у жителів пілотних громад Чернігівської, Харківської, Луганської, Миколаївської та Херсонської областей. Спільні обговорення влади та громади сприяють скоординованому внеску громадянського суспільства в проекти реконструкції та відновлення регіону, врахуванню потреб та побажань. Пріоритетні чи нові теми та порядок денний зустрічей генерують разом місцеві регіональні експерти у співпраці з місцевими жителями та активістами.
Реконструкція території: окрім фізичної та матеріальної складової, має включати також і соціальну, духовну, культурну реконструкцію та відродження громади. Презентація аналітичних записок та участь у заходах Міністерства розвитку інфраструктури України щодо реконструкції та відновлення, а також прозорості та підзвітності місцевої влади сприятиме процесу залучення скоординованого внеску громадянського суспільства до проектів реконструкції.
Захід зорганізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян», який виконує ГО «Центр Доброчин» у партнерстві з громадським організаціями «Громадська ініціатива Луганщини», «Фонд розвитку міста Миколаєва», «Чугуївська правозахисна група» та «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень» (Херсон).
Галина Бахматова
Комментарии
Отправить комментарий