В Бериславській громаді буде створена Рада внутрішньо переміщених осіб


 

Сьогодні відбулася зустріч експертів Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень з першим заступником Бериславського міського голови Тетяною Борисенко.  Головною темою зустрічі були питання залучення внутрішньо переміщених осіб до суспільного життя.  

Більшість мешканців Бериславської міської громади вимушені були покинути свої оселі. В навколишніх селах громади зараза перебувають переміщені особи з зони постійних обстрілів. Проблемні питання накопичуються. Влада громади ініціювала залучення переміщених осіб до ухвалення рішень. Мета: посилити соціальну інтеграцію переміщених осіб.  

Вирішено створити тимчасову громадську дорадчо-консультативну раду внутрішньо переміщених осіб при міськвиконкому Бериславської громади. Це буде перша подібна громадська рада ВПО в Херсонській області.  

Експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень будуть здійснювати консультативний супровід в роботі ради. Діяльність буде впроваджуватись в рамках проєкту “Сприяння інтеграції ВПО та використанню інструментів місцевої демократії на рівні громад”, який був підтриманий Міжнародним фондом “Відродження”. 

В рамках своєї діяльності експерти Причорноморського центру проведуть діагностику проблем внутрішньо переміщених осіб в Бериславській міській громаді, допоможуть скласти план подолання виявлених проблем, проведуть навчання активних представників спільноти. Планується, що шляхи подолання виявлених проблем будуть включені в програму соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи