Стратегія сталого розвитку Милівської громади затверджена виконкомом

Виконком Милівської сільської ради затвердив проект Стратегії сталого розвитку громади. Незабаром, Стратегія має бути схвалена на сесії, після чого почнеться її впровадження.

Милівська громада була створена в жовтні 2020 року примусово, рішенням Кабміну, без врахування думки населених пунктів, які до неї увійшли. Керівництво та жителі не мали чіткого плану розвитку, тому з часом почало зростати незадоволення об’єднанням. Для запобігання небажаних  конфліктів, громада почала співпрацю з Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень, який в цей час виконував проект "Активна участь громадян в процесах реформ – шлях до розв’язання конфліктів" за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження". Зробивши аналіз найбільш конфліктогенних проблем було прийнято рішення: розробити Стратегію розвитку громади, залучивши до процесу розробки представників всіх населених пунктів.  

Сільський голова створив  Робочу групу  до якої увійшли представники місцевого самоврядування, активні громадяни з усіх сіл, експерти Причорноморського Центру. Робоча група протягом 2021 року провела кілька засідань на яких сформулювала стратегічне бачення, визначила напрямки розвитку, стратегічні та операційні цілі, підготувала план реалізації Стратегії, який складається з конкретних проектів соціально економічного розвитку. 

18 січня 2022 року в громаді відбулось громадське обговорення Стратегії на яке завітало кілька десятків жителів. Експерти Причорноморського Центру презентували розділи Стратегічного плану, обговорювали їх з учасниками, а в перервах представляли номери художньої самодіяльності жителі громади. 

За результатами обговорення було вирішено: погодити текст Стратегії, запланувати її виконання на 5 років та передати на розгляд депутатам сільської ради. І ось, Стратегія схвалена виконкомом, залишився один крок, затвердити на сесії, яка відбудеться незабаром.

 

Контакти ГО «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень»:  

Херсон, Придніпровський узвіз, 1 оф. 8, тел. +38 0552 34442, факс +38 0552 34442 

За постійними оновленнями роботи організації можна слідкувати за посиланням:

На веб-платформі www.pcpsd.org.ua

В соціальній мережі www.facebook.com/pcpsd.org.ua 

Матеріал публікується в межах проекту "Активна участь громадян в процесах реформ – шлях до розв’язання конфліктів", який реалізується за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи