Семінар-зустріч на тему подолання конфліктів відбувся у Виноградовому


У Виноградівській громаді відбувся семінар-зустріч для представників місцевої влади та громадського активу. Тема семінарів – конфліктогенні ситуації  та напруження в громадах. Головними відповідачами були представники Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень, які восени проводили діагностування громади.
На заході обговорили найбільш гострі проблеми та конфліктні ситуації у сферах життєдіяльності громади.  Експерти Причорноморського центру разом з учасниками семінару присвятили велику частину часу на пошук напрямків розв’язку проблем.  Під час цієї секції з’являлись дуже цікаві пропозиції. Прикладом, є ідея «зшивання комунікативної прірви», шляхом впровадження сервісу СМС-інформування мешканців громади, що, на відміну від Інтернет-ресурсів, є доступним для громадян похилого віку.

Результатом спільної роботи учасників семінару є визнання основною перепоною для громади проблему комунікації (відсутність якісної інформації, пояснень про дії влади, обговорення гострих проблем тощо), що створює чинні осередки загострень. Тобто гострі питання громади мають природу інформаційної розбіжності, отже і їх вирішення теж універсальне – просвітництво та налагодження зв’язку (між владою та мешканцями, між внутрішніми громадами).

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у  межах проекту «Залучення мешканців об’єднаних громад до реалізації реформ, шлях до розв’язання конфліктів». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається  з позицією Міжнародного фонду  «Відродження»


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи