Експерти ПЦПСД презентували Кочубеївській ОТГ стратегічно важливі документи

16 січня в Кочубеївській ОТГ відбулося громадське обговорення, на якому експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень презентували розроблені ними для громади документи -  Програму «Стимул» для працівників галузі освіти, Програму «Стимул» для працівників медичних закладів, Програму сприяння розвитку громадянського суспільства та організація конкурсу місцевих ініціатив та  Положення про інвестиційний фонд громади та Порядок проведення закупівель за допомогою електронних редукціонів. Потім за участі голови ОТГ Івана Івановича Дударя відбулося засідання Комітету управління впровадженням Стратегії громади, на якому дані документи були рекомендовані до розгляду на сесії.

Олександр Мошнягул зробив вступне слово, наголосивши на тому, що дані документи були розроблені експертами спеціально для Кочубеївської ОТГ з урахуванням всіх особливостей громади.
Експерт ПЦПСД Артем Чайковський презентував дві програми – Програма «Стимул» для працівників галузі освіти (посилання на презентацію) та Програма «Стимул» для працівників медичних закладів (посилання на презентацію). Обидва документи направлені на те, щоб створити в громаді привабливі умови для кадрів. 
Дементій Бєлий в свою чергу презентував Програму сприяння розвитку громадянського суспільства та організація конкурсу місцевих ініціатив, яка має на меті Створення на території Кочубеївської об’єднаної територіальної громади сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства та налагодження дієвої взаємодії між владою та громадою. З презентацією програми можна ознайомитися за посиланням
Експерт Причорноморського центру Володимир Молчанов презентував учасникам КУВ Положення про інвестиційний фонд громади та Порядок проведення закупівель за допомогою електронних редукціонів (посилання на презентацію). 
Мешканці ОТГ, члени Комітету управління впровадженням Стратегії громади зустріли документи з ентузіазмом, активно задавали питання та не мають сумнівів, що їх прийняття позитивно вплине на розвиток громади. 


Документи були розроблені експертами Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень в рамках проекту «Надання практичної допомоги  у впровадженні Стратегії сталого розвитку Кочубеївської ОТГ Херсонської області» за підтримки  Міжнародного фонду «Відродження». 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи