Експерти провели соціологічне дослідження в Кочубеївській ОТГ

Нещодавно експерти проекту «Громадськість за сталий стратегічний розвиток Кочубеївської громади Херсонської області», що здійснюється коаліцією громадських організацій ХОО КВУ, Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень, «За майбутнє Херсона» здійснили робочу поїздку в Кочубеївську об’єднану територіальну громаду (ОТГ).
Експертами були проведені глибинні інтерв’ю, бесіди. Так, Володимир Молчанов поспілкувався з начальником відділу освіти Кочубеївської ОТГ, з головним лікарем кочубеївської амбулаторії, з землевпорядником. Експерт дізнався інформацію про статистику, про ситуацію з освітою громадян в розрізі населених пунктів, шкіл, дитячих садків, дізнався про рух шкільних автобусів, харчування в навчальних закладах, годинне навантаження вчителів тощо.

Також Було проведено анкетування мешканців ОТГ, глибинні інтерв’ю з представниками громади, бізнесменами, представниками релігійних спільнот, пересічними громадянами.

В чотирьох селах, які входять до складу ОТГ, були проведені фокус-групи, які складалися з чотирьох елементів дослідження, на основі яких потім буде готуватися стратегія розвитку. Це локальні проблеми, глобальні проблеми, які заважають розвиватися громаді, та що потрібно зробити, щоб село успішно розвивалося.

Зараз інформація обробляється. Результати будуть систематизовані та викладені на нашому сайті.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Берислав: зустріч з владою. «Громадське коло навколо Бериславської громади: стань архітектором відновлення».

Підсумкова діалогова Платформа в Бериславській громаді: надбання та перспективи